Vítejte ve světě Future Analyticz! Jsme technologická firma se zaměřením na oblast zdravotnictví, která poskytuje zabezpečenou online platformu pro monitorování pacientů všem profesionálům z oboru zdravotnictví. Naše inovativní technologie využívají analýzy velkého objemu dat s cílem poskytnout pacientům tu nejlepší možnou zdravotní péči. Naše společnost vznikla jako spin-off firma Fakulty biomedicínského inženýrství Českého vysokého učení technického v Praze.
Náš tým
Jan Kašpar
Spoluzakladatel, CEO a CFO
Jan Kašpar je zkušeným vědecko-výzkumným pracovníkem a odborným asistentem na Univerzitě Karlově, konkrétně na 1. lékařské fakultě a působí také na Českém vysokém učení technickém, na Fakultě biomedicínského inženýrství. Je odborníkem na oblasti eHealth a telemedicíny, vývoj ICT řešení a projektový management. Je spoluzakladatelem několika start-upů, které se specializují na asistenční služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Rovněž se podílel na vývoji interaktivních systémů pro domácí terapii poruch rovnováhy a telemedicínských platforem pro pacienty s chronickými chorobami. Jeho oddanost nadšení pro obor a vášeň pro zdokonalování systému zdravotnictví pomocí pokročilých technologií, spolu s jeho bohatými zkušenostmi z akademického i průmyslového prostředí, ho řadí mezi významné osobnosti v oblasti biomedicínského inženýrství a eHealth.
Eugen Pahulyi je specialistou v oblasti IT s více než dvaceti lety zkušeností ve zdravotnických informačních technologiích. Má za sebou více než 15 úspěšných celostátních projektů, včetně implementace systému úhrad pro největší soukromou zdravotní pojišťovnu na Slovensku, CRM systému, DMS a nástrojů pro automatizaci podnikových procesů nebo ambulantního systému zdravotní péče. Jako spoluautor slovenského národního řešení eRecept, analytik projektu eZkouška a zakladatel cloudového systému pro ambulantní zdravotní péči přináší do společnosti Future Analyticz neocenitelné zkušenosti ze sféry zdravotnických informačních technologií.
Eugen Pahulyi
Spoluzakladatel a CIO
Karel Hána
Spoluzakladatel
Karel Hána je odborníkem na sběr a analýzu dat z veřejných zdrojů. Pyšní se doktorátem v oboru Elektrotechnika a informatika. Byl zapojen do řady úspěšných projektů. Mezi jeho koníčky patří kyberbezpečnost, umělá inteligence, vývoj speciálního hardwaru a šifrování. Je autorem nebo spoluautorem přibližně 20 patentů, asi 30 užitných vzorů a bezmála 50 vědeckých prací s více než 250 citacemi. Jako specialista na defenzivní zpravodajství s pověstí manželky inspektora Kolomba přináší do společnosti prvek mystiky. Karel je členem Mensa CZ.
Aneta Buchtelová působí jako odborná asistentka na Univerzitě Karlově, konkrétně na 1. lékařské fakultě a Fakultě biomedicínského inženýrství Českého vysokého učení technického. Její specializace se soustřeďuje na dynamickou oblast telemedicíny, eHealth a propojení biologie a medicíny s moderními technologiemi. Je klinickou specialistkou s bohatými znalostmi z oblastí zdravotnictví a klinického výzkumu. Aneta se s vášní věnuje zdokonalování zdravotnických systémů a péči o pacienty, a proto byla aktivním účastníkem různých výzkumných projektů zaměřených na optimalizaci lékařských postupů a zavádění nových léčebných metod. Její cenné zkušenosti ohledně zdravotnických procesů a analýzy pacientských dat přispěly k úspěšnému vývoji inovativních strategií pro optimalizaci péče o pacienty. Anetiny pracovní zkušenosti zahrnují spolupráci s předními odborníky v oblasti zdravotnictví, akademickými institucemi a dalšími organizacemi s cílem identifikovat oblasti pro zlepšení léčebných přístupů a péče o pacienty a implementaci nových řešení.
Aneta Buchtelová
Klinický specialista a analytik
Kateřina Pilátová
Výzkumný pracovník 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy
Kateřina Pilátová působí jako výzkumná pracovnice na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Je také analytičkou projektů Centra pro eHealth a telemedicínu a akademickou pracovnicí na FBMI ČVUT, kde studuje doktorský obor Asistivní technologie na Katedře informačních a komunikačních technologií v lékařství. V rámci svého doktorského studia se specializuje na využití virtuální reality pro telerehabilitaci poruch funkce horních končetin. Kateřina se podílela na několika vědeckých a vzdělávacích projektech v oblasti telemedicíny a angažuje se v klinickém výzkumu distanční péče a telerehabilitace. Má zkušenosti s klinickými studiemi a analytickými aktivitami při vývoji softwaru a ICT řešení pro telemedicínskou péči o chronicky nemocné pacienty. Je součástí týmu startupového projektu, který je spin-off firmou 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a zaměřuje se na poskytování služeb v oblasti telemedicíny jako nestátní zdravotnické zařízení.
Luisa Šedivcová je klinickou specialistkou, která se zaměřuje na propojení oblasti IT a technologií se zdravotnictvím. Její zkušenosti nacházejí uplatnění ve zdravotnických zařízeních jako jsou nemocnice, rehabilitační ústavy a další podobná zařízení, kde se věnuje zpracování pacientských dat a implementaci moderních technologií. Zároveň je výzkumníkem specializujícím se na oblast telemedicíny a telerehabilitace. Pracuje na Univerzitě Karlově – 1. lékařské fakultě a ČVUT FBMI, kde také působí jako odborná asistentka. Zajišťuje výuku pro studenty fyzioterapie na ČVUT v Praze, Fakultě biomedicínského inženýrství – Katedra zdravotnických věd a ochrany populace. Poskytuje také poradenské služby v oblasti hodnocení zdravotnických prostředků podle předpisů EU 2017/745. Je vedoucí fyzioterapeutkou v soukromém zdravotnickém zařízení Homebalance s.r.o.
Luisa Šedivcová
Klinický specialista
Spolupráce
Společnost Future Analyticz spolupracuje s řadou organizací specializujících se na oblast inovativních technologií, ať už ze soukromé nebo univerzitní sféry.
Spolupráce s univerzitami
Naše hodnota spočívá v dlouhodobé a ověřené spolupráci s řadou univerzit v rámci Evropské unie. Toto partnerství nám přináší nedocenitelné zkušenosti a poznatky. S akademickými institucemi spolupracujeme především v následujících oblastech:
- vzdělávání – výuka na prestižních univerzitách, studentská mobilita
- výzkum – spolupráce na projektech z oborů biomedicínského inženýrství, telemedicíny a eHealth
- provádění klinických studií za účelem ověření řešení
- analýza velkých pacientských dat, podpora péče o pacienty s využitím umělé inteligence
- transfer technologií a know-how do praxe, podpora vzniku spin-off firem a start-upů.